Apple Servisi

Beylikdüzü Apple Servisi
Apple Özel Servis

Apple Servisi: Macbook, iMac, iPad, iPhone Tamiri

Hızlı geri dönüş süremiz ve tüm onarımlarımızda %100 müşteri memnuniyeti konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Ayrıca onarımlarınız ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz!

Yalnızca fiyatlarımız adil olmakla kalmıyor, aynı zamanda Apple cihazınızın onarımı söz konusu olduğunda paranızın karşılığını en iyi şekilde sunuyoruz.

iMac

iMac’inizi onarıyoruz

AppleServis.Org, Apple iMac bilgisayarları için uzman onarım sağlar. Makineleriniz için hızlı geri dönüş konusunda uzmanız, ancak yeni işletim sistemlerinin kurulumu, grafik kartı değişimi ve daha fazlasını içeren ek hizmetler de sunuyoruz.

Apple donanımının servisi konusunda uzmanız. Bilgisayarınızı biçimlendirmekten sabit sürücünüze yeni bir işletim sistemi yüklemeye kadar her konuda size yardımcı olmak için buradayız. Tüm Apple ihtiyaçlarınız için bize geldiğinizde zamandan ve paradan tasarruf edin.

MacBook’unuzu onarıyoruz 

Macbook’lar söz konusu olduğunda zamanın çok önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle tüm hizmetlerimizde hızlı geri dönüş süreleri garanti ediyoruz. Apple ürünlerini onarma konusundaki uzmanlığımız sayesinde emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz.

Bir MacBook’ta meydana gelebilecek bir dizi sorunu çözen bir servise ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, ekran kartı çip değiştirme, SSD disk yükseltme, biçimlendirme ve macOS işletim sistemi yükleme, MacBook beyaz ekran düzeltme, MacBook donma düzeltme, MacBook önyükleme sorunları düzeltme, MacBook klavye değişimi, MacBook ekran değişimi, Macbook şarj adaptörü onarımı gibi bir dizi hizmet sunuyoruz.

MacBook

iPad

iPad’inizi onarıyoruz

Apple iPad tabletleri onarmak için güvenilir ve uygun fiyatlı bir teknik servis arıyorsanız, başka yere bakmayın. Cihazınızı mükemmel şekline geri getirecek çok çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, ekran sorunlarından şarj sorunlarına ve sıvı hasarına kadar iPad’inizin sahip olabileceği her türlü sorunu onarabilir. Hizmetlerimiz İstanbul ve Türkiye genelinde mevcuttur, bu nedenle bir iPad onarımı için asla uzağa gitmenize gerek kalmayacak!

iPhone’unuzu onarıyoruz

Size kolaylık sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Hizmetlerimiz hızlı ve uygun fiyatlıdır. Aklınıza gelen herhangi bir sorunu mağazamıza hızlı bir ziyaretle çözebiliriz. Sahip olduğunuz iPhone türü ne olursa olsun, teknisyenlerimiz iPhone’unuzu sizin için teşhis edip onarabilir. Şarj sorunlarından kırık ekranlara kadar her şeyi yapıyoruz!

iPhone ile ilgili her şey için tek adresiniz. Ekran ve dokunmatik değiştirme, şarj entegresi değiştirme, şarj soketi değiştirme ve diğer şarj sorunları, dokunmatik entegresi değiştirme, pil değiştirme, sıvı teması onarımı, kamera değiştirme ve daha fazlası için uzmanız!

iPhone

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Onarım süreci nasıl işliyor?
Teknik servisimizde cihazlarınız onay alınmadan tamir edilmez. Arıza tespitimiz ücretsizdir ve cihazınızı iade aldığınızda sizden ücret talep edilmez.
Cihazınızı teslim alıyoruz
Arıza tespiti yapıyoruz
Tamir için onay alıyoruz
Onarımı yapıp teslim ediyoruz.