Beylikdüzü Apple Servis

Beylikdüzü Apple Servis: Macbook, iMac, iPad ve iPhone Tamiri

Vermiş olduğumuz Apple Servisi hizmetiyle, hızlı geri dönüş süremiz ve tüm onarımlarımızda %100 müşteri memnuniyeti konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Başta Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi ve Adanan Kahveci Mahallesi olmak üzere bütün bölgeye kesintisiz hizmetimiz vardır.

Yalnızca fiyatlarımız adil olmakla kalmıyor, aynı zamanda Apple cihazınızın onarımı söz konusu olduğunda paranızın karşılığını en iyi şekilde sunuyoruz.

Vermiş olduğumuz servislerin çeşitliliği ve kapsamıyla ilgili ürün bazlı detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 Beylikdüzü Apple Servisi

iMac Servisi

AppleServis.Org, Apple iMac bilgisayarları için uzman onarım sağlar. Makineleriniz için hızlı geri dönüş konusunda uzmanız, ancak yeni işletim sistemlerinin kurulumu, grafik kartı değişimi ve daha fazlasını içeren ek hizmetler de sunuyoruz.

Genelde video editi, mimarlar ve grafik tasarım uzmanları tarafında reklam ajansalarında tercih edilen iMac cihazlar kolay kolay arıza yapmazlar. Bize gelen iMac kullanıcıları genellikle aşağıdaki soruları sormakta ve çözümlerini almaktadırlar:

“Eski iMac nasıl güncellenir?”

“iMac nasıl sıfırlanır ve format atılır?”

“iMac nasıl temizlenir? “

Sorularıdır. Genelde iMac satmak isteyen ya da yeni alacak olan kişiler özellikle son iki sorunun yanıtını bizde bulabilirler.

Macbook Servisi

Appleservis.org olarak hızlı ve garantili çözümler üretmek için çalışıyoruz. Macbook’lar söz konusu olduğunda zamanın çok önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle tüm hizmetlerimizde hızlı geri dönüş süreleri garanti ediyoruz. Apple ürünlerini onarma konusundaki uzmanlığımız sayesinde emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz.

Bir MacBook’ta meydana gelebilecek bir dizi sorunu çözen bir servise ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, ekran kartı çip değiştirme, SSD disk yükseltme ve HDD değiştirme, biçimlendirme ve macOS işletim sistemi yükleme, MacBook beyaz ekran düzeltme, MacBook donma düzeltme, MacBook önyükleme sorunları düzeltme, MacBook klavye değişimi, MacBook ekran değişimi, Macbook Pil değişimi fiyatı, Macbook şarj adaptörü onarımı gibi bir dizi hizmet sunuyoruz.

iPad Servisi

Apple iPad tabletleri onarmak için güvenilir ve uygun fiyatlı bir teknik servis arıyorsanız, appleservis.org dışında başka yere bakmayın. Cihazınızı mükemmel şekline geri getirecek çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

  • iPad ekran değişimi
  • iPad pil değişimi
  • iPad şarj soketi değişimi
  • iPad ön cam değişimi

iPhone Servisi

Appleservis.org olarak  iPhone Servisi hizmetlerimiz hızlı ve uygun fiyatlıdır. Aklınıza gelen herhangi bir sorunu mağazamıza hızlı bir ziyaretle çözebiliriz. Sahip olduğunuz iPhone türü ne olursa olsun, teknisyenlerimiz iPhone’unuzu sizin için teşhis edip onarabilir. Şarj sorunlarından kırık ekranlara kadar her şeyi yapıyoruz!

iPhone ile ilgili her şey için tek adresiniz. Ekran ve dokunmatik değiştirme, şarj entegresi değiştirme, şarj soketi değiştirme ve diğer şarj sorunları, dokunmatik entegresi değiştirme, pil değiştirme, sıvı teması onarımı, kamera değiştirme ve daha fazlası için uzmanız!

Sık Sorulan Sorular

Evet, Beylikdüzü’ndeki servisimizde acil iPhone tamir hizmetleri sunuyoruz. Mümkün olan en kısa sürede cihazınızı tamir etmek için elimizden geleni yapacağız. Lütfen tamir süresi ve uygunluk durumu için önceden bizimle iletişime geçin.

Evet, Beylikdüzü ve çevresindeki müşterilerimiz için iMac ve Macbook cihazları için evden alım servisi sunmaktayız. Servisimizi arayarak bu hizmetten faydalanabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Beylikdüzü’ndeki teknik servisimiz, çeşitli iPhone modelleri için tamir hizmeti sunmaktadır. Mevcut iPhone modelinizin tamir hizmetlerimiz kapsamında olup olmadığını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır Apple cihazlarına yönelik kaliteli hizmet sunmaktadır. Güncel teknolojiye hakim tecrübeli ekibimiz ile sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak vizyonumuzun bir parçasıdır.

Apple cihazlarının zaman içerisinde karşılaşabileceği donanımsal ve yazılımsal sorunların çözümünde uzmanlaşmış bulunuyoruz. Güncel teknoloji donanımları ve programları sayesinde iPhone, iPad, Macbook ve iMac modellerinde meydana gelebilecek arızaları hızlı bir şekilde tespit edebilmekteyiz. Teknik servisimizde görev alan tecrübeli teknisyenlerimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak yapılan onarımlar sonrası cihazların tüm işlevlerini kusursuz bir şekilde geri kazandırmaktadır.

Bizler teknolojinin gelişimi ve kullanıcı ihtiyaçlarının değişimi ile yeniliklere açık bir vizyona sahibiz. Bu sayede müşterilerimize yönelik hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmekte ve güncel teknolojik bilgiler ışığında hızlı çözümler sunabilmekteyiz. Yazılım güncellemeleri, pil değişimi, ekran değişimi, parça değişimi gibi rutin işlemlerden veri kurtarma gibi özel talep üzerine gerçekleştirilen hizmetlere kadar geniş bir yelpazede çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ettiğimizi bilmenizi isteriz. Teknik servisimizde gerçekleşen tüm işlemler garanti kapsamında olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir. Sorunsuz bir deneyim yaşamanız için her zaman hazırız. Bize ulaşmak için web sitemiz üzerinden ya da telefon numaramızdan bilgi alabilirsiniz. İhtiyaç duymanız durumunda en kısa sürede yardımınıza koşacağız. Teknolojinin gücü ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam edeceğiz.

 

Onarım süreci nasıl işliyor?
Teknik servisimizde cihazlarınız onay alınmadan tamir edilmez. Arıza tespitimiz ücretsizdir ve cihazınızı iade aldığınızda sizden ücret talep edilmez.
Cihazınızı teslim alıyoruz
Arıza tespiti yapıyoruz
Tamir için onay alıyoruz
Onarımı yapıp teslim ediyoruz.